سرخط خبرها
خانه / آرشیو اخبار / گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار اسفند ۹۶ مسجد جامع فریدونکنار.

گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار اسفند ۹۶ مسجد جامع فریدونکنار.

گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار

اسفند ۹۶ مسجد جامع فریدونکنار.

 

بر اساس این گزارش جمع آوری،ساماندهی تابلوهای اطلاع رسانی مغازه ها در پیاده رو در حال اقدام است.

همچنین در زمینه انضباط مالی ، هم در بودجه ریزی و هم در هزینه کرد شهرداری فریدونکناردر استان مثال‌زدنی است ما جزء شهرهایی هستیم که هیچگونه بدهی به دستگاه های دولتی نداریم ، همچنین کمترین بدهی را به پیمانکاران .تراز بودجه ما در سال ۹۶ مثبت بوده است و آنچه را که شورای شهر در بودجه سال ۹۷ مصوب کرده ما هم در راستای آن حرکت و از آن عدول نخواهیم کرد.

در تاریخ ۹۶/۵/۱۵ دارای طرح جامعه شده ایم .اکنون در حال تهیه طرح تفصیلی هستیم و مقرر است هر چه سریعتر در سال ۹۷ موضوع طرح تفصیلی را به سرانجام برسانیم.

در رابطه با بازار فروش پرندگان، در سطح کشور ما مواجه با یک هجمه رسانه‌ای بوده ایم که یک مقدار کام شهروندان را تلخ کرده است در این رابطه این مجموعه جمع آوری و پیاده رو آن آزاد شده است.

نصب المان‌های نوروزی با توجه به فرارسیدن ایام سال نو در سطح شهر و همچنین جهت زیباسازی  و روشنایی ریسه هایی را از میدان درنا تا پل شهید رسولی قرار دادیم

حمایت جدی شورای اسلامی شهر و شهرداری درحوزه فرهنگی ورزشی؛ در این راستا احداث آکادمی کشتی و همچنین احداث فرهنگسرای هنر و مجموعه ورزشی را که در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع با قرارگیری ۴ سالن ورزشی می باشد را خواهیم داشت.

مقرر است ساختمانی در جنب سد لاستیکی در رودخانه اصلی شهر با کاربری دفتر مجتمع خدمات فرهنگی ورزشی احداث گردد تا هیئت های ورزشی و هنری از آن استفاده ‌کنند.

درارتباط با حوزه موتوری در شش ماهه گذشته.یک پراید برای روابط عمومی، یک مزدای دوکابین برای سد معبر و یک ماشین آتش نشانی خریداری گردید.

نزدیک به ۳ میلیارد تومان از محل بدهی اداره دارایی احصا شده است که به دارایی های شهرمان اضافه خواهد شد.

سعی کردیم فضای سبزمطلوبی در شهرمان داشته باشیم در این راستا درختان فراوانی هم خریداری شده.

درارتباط با بحث خدمات شهری.تفکیک زباله از مبدا و در مقصد را با رویکرد فرهنگی در برنامه های خود قراردادیم . در این راستا با یک شرکت پیمانکاری قرارداد بستیم که  فریدون کنار را به چهار محله خدماتی تقسیم کند.درتفکیک زباله کارهای فرهنگی در مساجد و مدارس را انجام دهد همینطور اطراف منطقه زباله را در شش ماه آینده دیوار کشی کرده و تا پایان سال آینده حجم زباله را تا نصف کاهش دهد تا بوی بد و مسائل ناشی از آن مرتفع شود.

درارتباط با مسائل حقوقی ما اولین بار.دفترچه املاک شهرداری را تهیه کرده ایم.مقرر گردید تمامی اراضی و املاک که تحت تملک شهرداری بوده است را در راستای حفاظت و صیانت از اموال عمومی سامان دهیم.

آنچه را که برای ما مهم است حمایت و مشارکت شهروندان می باشد.حمایت شما شهروندان قطعاً به ما کمک خواهد کرد تا هزینه‌هایمان کاهش پیدا کند.

تا پایان سال ساختمان قدیمی شورای شهر تخریب خواهد شد؛ مرحله فاز صفر و یک و همچنین آزمایش خاک آن در حال انجام است، مقرر است با کاربری چندگانه پارکینگ، تجاری و اداری طرح ریزی و اجرا شود تا مشکلات پارکینگ و ترافیک شهر رفع گردد.

آسفالت خیابان ازمیدان ماهی تا روبروی فرمانداری در دست اقدام است.

اقدام در جهت روشنایی و زیباسازی شهر با قراردان ریسه ها و نورپردازی بلوارهای سطح شهر؛نوسازی بلواراز پل شهید رسولی تا آموزش و پرورش و همینطور تابلوهای جدید عکس  شهدا در میان بلوارمنظور گردیده است.

طبق رایزنی های انجام شده با فرماندار و سردارنانواکناری نماینده محترم مردم فریدونکنار و بابلسر ۱۲ هزار متر زمین بندر جهت عبور خیابان و وصل شدن آن به خیابان بیست و چهار متری.

بودجه مصوبه سال ۹۶ شهرداری ۱۷ میلیارد تومان بوده است.با توجه به اینکه ترازمان مثبت بوده است.این بودجه را که در اصلاحیه بهمن ماه انجام داده ایم به ۲۰  میلیارد تومان ارتقا داده ایم.

مطالعات جامع پارک تخصصی کودک و نوجوان با سازه های مناسب برای بازی کودکان در یک زمین ۸۰۰۰ متری که جنب باغ پرندگان قراردارد انجام شده است و عملیات اجرایی آن در سال آینده آغاز خواهد شد

طراحی سردرب پارک لاله در حال انجام است.طراحی میدان درنا به صورت فراخوان انجام شده است ، نزدیک به ۱۵ طرح به ما رسیده است.

اگوگذاری، تعریض و زیرسازی خیابان شهید بهشتی اقدام گردید و در آینده بلوار و روشنایی آن در دستور کار قراردارد. در رابطه با ارتقای نشاط اجتماعی تمییز کاری و نقاشی های دیوارهای سطح شهر را داشته ایم.

با توجه به اینکه مذاکراتی را هم با دوستانمان در شورای ترافیک انجام داده‌ایم، ایجاد میدان در ورودی شرقی شهر، روبروی شهرداری و همینطور در ورودی غربی شهر، تا به عنوان شناسه شهری عمل کند.

 

 

 

درباره ی روابط عمومی شورا

همچنین ببینید

برگزاری نخستین مجمع شهرستانی سلامت فریدونکنار در محل سالن همایش شبکه بهداشت و درمان شهرستان همراه با ویژه برنامه سراسری روز جهانی غذا با محوریت جهانی تغییر و اصلاح الگوی تغذیه،برای حفظ و ارتقاء سلامت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *