سرخط خبرها
خانه / آرشیو اخبار / ‍ دهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی،سلامت عمومی، اعتلای زندگی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار، معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی،مدیران کل شهر داران،اعضای شورای اسلامی شهرهای استان و جامعه مهندسین شهرساز در پردیس دانشگاه مازندران برگزار گردید.

‍ دهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی،سلامت عمومی، اعتلای زندگی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار، معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی،مدیران کل شهر داران،اعضای شورای اسلامی شهرهای استان و جامعه مهندسین شهرساز در پردیس دانشگاه مازندران برگزار گردید.

مهندس طاهرخانی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی:
ایشان حاکم شدن فضای منافع فردی بجای منافع ملی و اجتماعی را زمینه ایجاد نابسامانی در شهرهای ما عنوان کردند. و نقش حاکمیت با تدوین سیاست ها و برنامه‌ریزی های صحیح در کنترل این روند را عامل خروج از این بحران عنوان کردند.
در برنامه ریزی شهری ایجاد فضای های عمومی باز و ترغیب افراد به پیاده روی، دوچرخه سواری جهت حفظ نشاط و سرزندگی شهروندان مورد تاکید ایشان قرار گرفت.
در ادامه ایشان افزودند: مسیر توسعه از خودمان شروع می شود و راه پیشرفت دفعتا حاصل نمی شود. مشارکت شهروندان در عرصه شهری ، مسیر توسعه را سرعت می بخشد.
ایجاد محیط شهری پاسخگو برای اکثر افراد از هر گروه سنی، اقتصادی و اجتماعی و محوریت انسان به عنوان مبنای برنامه‌ریزی و طراحی شهری قرار گیرد.

درباره ی روابط عمومی شورا

همچنین ببینید

برگزاری نخستین مجمع شهرستانی سلامت فریدونکنار در محل سالن همایش شبکه بهداشت و درمان شهرستان همراه با ویژه برنامه سراسری روز جهانی غذا با محوریت جهانی تغییر و اصلاح الگوی تغذیه،برای حفظ و ارتقاء سلامت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *