سرخط خبرها
خانه / آرشیو اخبار / جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات شهری با حضور حاج آقا جلالی امام جمعه ، باقرزاده نماینده مجلس شورای اسلامی ، نصیری فرماندار، شیاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و آزادی کناری شهردار فریدونکنار در شورای اسلامی شهر برگزار شد.

جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات شهری با حضور حاج آقا جلالی امام جمعه ، باقرزاده نماینده مجلس شورای اسلامی ، نصیری فرماندار، شیاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و آزادی کناری شهردار فریدونکنار در شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در جلسه نماینده و مسئولین فریدونکنار که چندی پیش در شورای شهر برگزار شد چه گذشت؟!
این جلسه با حضور دکتر علی اصغر باقرزاده نماینده مجلس شورای، اسلامی حجت‌الاسلام محمود جلالی امام جمعه #فریدونکنار،محمد مهدی #نصیری کناری فرماندار، محمد علی #آزادی کناری #شهردار، علیرضا #برخور #دادستان شهرستان فریدونکنار و اعضای شورای شهر در دفتر شورا تشکیل گردید.
🔹️ موضوعات پیگیری شده در خصوص مشکلات وضعیت روگذر ولیعصر، جاده سبز ساحلی،دیواره بتنی رودخانه های داخل شهر، وضعیت نابسامان آسفالت خیابان‌های سطح شهر به علت عدم اختصاص قیر به شهرداری‌ها و همچنین مشکل حل نشده فی مابین شهرداری و اداره کل بنادر استان در خصوص خیابان ۲۴ متری ساحلی که از حاشیه #بندر عبور می کند توسط مصطفی #شیاری رئیس شورای شهر عنوان گردید.
در حاشیه این نشست امام جمعه محترم شهرستان به حاضرین در این جلسه تاکید کرد برای پیشبرد اهداف عمرانی، #انسجام و #همدلی را باید سرلوحه کار خود قرار دهند.
محمد مهدی #نصیری کناری فرماندار به اعضای شورای شهر تاکید که با ارائه هر چه زودتر این طرح‌ها به فرمانداری و پیگیری کما فی سابق توسط فرمانداری در کنار مطالبه اعتبارات ملی و استانی خواهد آمد.

محمدعلی آزاد #شهردار #فریدونکنار در خصوص پروژه پیاده راه ساحلی و جذب اعتبارات استانی و بیان داشت در سال جدید اعتبار جذب نگردید و دیواره بتنی رودخانه های داخل شهر از طریق جذب اعتبارات حوادث غیرمترقبه به انجام رسید که به دلیل عدم اعتبار نیمه کاره رها شد، در خصوص قیر هم اسناد خزانه سال ۱۴۰۲ واگذار می گردد و همچنین در خصوص سکونتگاه غیر دائم #حسن‌_آباد گفت؛ با توجه به اینکه مشاوره این طرح انتخاب شده است تا کنون هیچ نتیجه حاصل نگردید. وی از نماینده محترم #مجلس خواستار پیگیری عاجل از سوی سازمان مسکن و شهرسازی شد.
#دادستان #برخور هم در خصوص مشکلات ناشی از عدم اتمام پروژه کمربندی و پرونده های قضایی و تصادفات ناشی از آن به خصوص با شروع بکار، فصل کشاورزی در منطقه و همچنین نداشتن منطقه صنعتی در شهرستان بیاناتی عنوان نمودند،
در ادامه اعضای شورای شهر هم نقطه نظرات خود را به گوش مسئولین حاضر در جلسه جهت توسعه عمران شهری عنوان نمودند در پایان این جلسه دکتر #باقرزاده در پاسخ و مشکلات مطرح شده توسط مسئولین حاضر در جلسه قول مساعد و پیگیری در مجلس برای اخذ اعتبارات در حد بالای بودجه برنامه ریزی شده را عنوان نمودند و همچنین بر رفع مشکل مالی فی مابین بندر شهرداری به حداقل زمان ممکن برای پیشبرد پروژه و رسیدگی به دیگر مشکلات مطرح شده را داد و در خاتمه مقرر گردید جلسه ای در ادامه پیگیری و گزارش عملکرد کاری در نیمه اول اسفند ماه به میزبانی شهرداری در دفتر شورا با حضور اعضای حاضر در جلسه برگزار گردد.

 

 

 

درباره ی روابط عمومی شورا

همچنین ببینید

حضور پرشور مردم ولایت مدار وشهید پرورشهرستان #فریدونکنار در راهپیمایی ۲۲بهمن

حضور پرشور مردم ولایت مدار وشهید پرورشهرستان #فریدونکنار در راهپیمایی ۲۲بهمن همزمان با برگزاری چهلمین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *