سرخط خبرها
خانه / مصوبات / گزارش اهم مصوبات شورای اسلامی شهر فریدونکنار در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ .

گزارش اهم مصوبات شورای اسلامی شهر فریدونکنار در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ .

گزارش اهم مصوبات شورای اسلامی شهر فریدونکنار در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ .

 

جلسه ۱ فوق العاده  تاریخ جلسه : ۱۹/۱/۹۸

– نامه شماره ۱۲۲۸/ ش- ۲۸/۱۲/۹۷ شورا درخصوص معافیت ایثارگران از پرداخت عوارض صدور پروانه قرائت ، شورا مقرر میدارد شهرداری کما فی السابق و با عنایت به نامه شماره ۱۹۳۵۱۸- ۱۹/۱۰/۹۷ مدیر کل محترم دفتر فنی و برنامه ریزی عمران وزارت کشور همچنین نامه شماره ۱۰۰۹۵۰۲/۴۲/۸۶- ۱/۱۱/۹۷ مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراها درخصوص معافیت ایثارگران از پرداخت عوارض صدور پروانه ساختمانی موضوع ماده ۶ قانون جامع خدمات رسانی اقدام نماید .

جلسه ۱ عادی  تاریخ جلسه : ۲۱/۱/۹۸

– نامه شماره ۳۷۴- ۱۸/۱/۹۸ شهرداری درخصوص پروژه مجتمع تجاری ، اداری ، پارکینگ قرائت شورا ضمن اقدام به پی گیری درخصوص اخذ سند از بنیاد علوی تحویل سند از سوی وراث مرحوم حسین رسولی مقرر میدارد طی مهلت یک ماه ضمن قرارداد شرکت حقوقی مرتبط در راستای احداث بنای پروژه مجتمع تجاری و اداری و پارکینگ طبقاتی در ملک شهرداری برابر ضوابط و مقررات ضمن احداث دیوار حائل توسط عمرانی شهرداری اقدام گردد .

جلسه ۴ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۴/۲/۹۸

۱- نقشه پیشنهادی طرح مطالعات جامع شهرسازی خزرشهر توسط مشاور محترم شرکت رای فن ارائه گردید .

۲- درخصوص ایرادات بویژه نابهنگام بودن نقشه ارائه شده توسط شورا و شهرداری توضیحات لازم ارائه گردید .

۳- مقرر گردید شهرداری طرح کندرو و تندرو را ارائه نماید .

۴- مقرر گردید جلسه ای فیمابین مشاور محترم و نمایندگان شورا جهت بررسی دقیق موراد برگزار گردد ضمن اینکه در همین رابطه نشستی مشترک با حضور مشاور محترم طرح با هیئت مدیره خزرشهر برگزار گردد و پیشنهادات و موارد مطروحه بررسی و در نهایت ضمن بازدید میدانی از منطقه مورد نظر توسط مشاورین محترم نقطه نظرات جهت بررسی ضوابط طرح در شورا و تصویب نهائی ارسال گردد .

ضمنا تمامی موارد که در مصوبه ذکر گردید به مدت ۱۰ روز پیگیری و جمع بندی و گزارش گردد .

جلسه ۵ فوق العاده    تاریخ جلسه : ۵/۲/۹۸

– نامه شماره ۳۷- ۹- ۹۰ مورخ ۲۲/۱/۹۸ سازمان حمل و نقل قرائت و افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۸ که در تاریخ ۴/۲/۹۸ ارسال گردید به شرح ذیل اصلاح می گردد .

کلیه سوار و پیاده در سطح شهر از بندر تا حسین آباد و بالعکس به مبلغ ۱۳۰۰ تومان و نرخ کرایه در خیابانهای اصلی به فرعی و بالعکس حداکثر به مبلغ دو هزار تومان تعیین گردید ضمن اینکه شورا مقرر میدارد در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف قانونی و دریافتی اضافی از مسافرین محترم برابر ضوابط و مقررات با رانندگان خاطی برخورد خواهد گردید ( با لحاظ نمودن سایر موارد مصوبه قبلی ) .

جلسه ۶ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۹/۲/۹۸

– نامه شماره ۶۳۰/۱/۸۶۵۳- ۱/۲/۹۸ فرمانداری درخصوص ایجاد ترمینال برون شهری قرائت ، شورا به منظور برون رفت از مشکل ترمینال شهری مقرر میدارد در اولین فرصت جلسه ای با حضور فرماندار محترم ، شهردار محترم ، فرمانده محترم پلیس راهور ، مدیر عامل محترم سازمان حمل و نقل و فرماندهی محترم نیروی انتظامی در دفتر شورای اسلامی شهر برگزار تا موضوع به دقت بررسی و تصمیم گیری شود .

جلسه ۷ فوق العاده  تاریخ جلسه : ۱۶/۲/۹۸

– نامه شماره ۹۲۵/۱/۸۶۵۳- ۱۱/۲/۹۸ فرمانداری ، موضوع انطباق صورتجلسه ۲ و ۵ فوق العاده قرائت ، شورا با عنایت به میزان نرخ کرایه تاکسی به میزان ۷۰۰ تومان الی ۱۱۰۰ تومان در سال ۹۶ و نرخ کرایه در سال ۹۷ به میزان ۱۰۰۰ تومان در کل سواره پیاده همچنین با عنایت به نرخ شدید تورم در سال ۹۸ با مبلغ ۱۳۰۰ تومان در کل محدوده شهر نظر موافق اعلام داشته و بند ۱ از صورتجلسه دوم فوق العاده شورا را مجددا مورد تائید و تصویب قرار می دهد .

جلسه ۹ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۱۸/۲/۹۸

– پیرو مذاکرات و مصوبات جلسه ۱۶/۲/۹۸ ستاد فرماندهی طرح دریای شهرستان پیرامون ضرورت ساماندهی طرح های دریای موجود (شرق و غرب) ضمن پیشنهاد اضافه کردن دو طرح جدید در شرق شهر ۱- خیابان ماشین سازی ضلع غربی دیوار بندر ۲- در غرب شهر به نشانی خیابان ۱۶ متری پشت پلیس راهور ، شورا پس از بحث و بررسی فراوان مقرر میدارد .

شهرداری توان اضافه نمودن چهار طرح یعنی ۸ منطقه شنای بانوان و آقایان را ندارد و با توجه به اینکه هر طرح شامل ( زنانه و مردانه ) حداقل ماهیانه به میزان شصت میلیون تومان که در نهایت در طول مدت طرح مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۵۰ تومان هزینه داشته است با توجه به موارد معنونه شهرداری ضمن بررسی کلیه جوانب از جمله هزینه ها ، درآمدها و امکانات از طریق واگذاری آگهی مزایده به بخش خصوصی اقدام لازم را در اسرع وقت انجام و در صورت انتخاب پیمانکار موارد را به شورا گزارش نمایند ضمنا در صورت عدم شرکت افراد در مزایده اجرای طرح توسط شهرداری کمافی السابق انجام پذیرد که در مورد جزئیات و چگونگی انجام طرح متعاقبا تصمیم گردد .

جلسه ۱۴ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۴/۳/۹۸

-موضوع استقرار طرح دریای شرق و غرب از پیمانکار طرح دعوت بعمل آمده پس از استماع نقطه نظرات جناب فرماندار و پیمانکار طرح و اعضای حاضر در جلسه ضمن قول مساعد و همه جانبه جناب فرماندار جهت هرچه بهتر اجرا شدن طرح در دو سمت شهر ( شرق و غرب ) که هر بخشی شامل دو طرح زنانه و مردانه می باشد همچنین انعقاد قرارداد با پیمانکار با توجه به نهائی شدن طرح تا تاریخ ۱۰/۳/۹۸ مقرر گردید تا تاریخ قید شده اقدامات لازم توسط شهرداری و پیمانکار مربوطه بدون پرداخت هیچگونه هزینه از سوی شهرداری به پیمانکار اقدام گردد .

جلسه ۱۳ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۴/۳/۹۸

به استناد مصوبه فرمانداری در راستای ایجاد ترمینال شهری و روستائی جهت برون رفت از مشکلات حمل و نقل شهری و روستائی و ترافیک شهری پس از بحث و بررسی فراوان ضمن استماع نقطه نظرات فرماندار محترم- اعضای شورا- مسئول سازمان حمل و نقل و نمایندگان نیروی انتظامی ، راهور و تاکید بر لزوم احداث ترمینال در محل سازمان حمل و نقل به دلیل دسترسی آسان وسائط نقلیه شهری و روستائی در محورهای شرق و غرب منطقه به کمربندی و بالعکس همچنین ایجاد تحول در منطقه ولیعصر که زمانی قلب تپنده تجاری شهرستان بوده شورا ضمن موافقت با کلیات طرح فوق ( احداث ترمینال شهری و روستائی ) در محل فعلی سازمان حمل و نقل مقرر میدارد کارگروهی متشکل از نمایندگان فرمانداری- شورای اسلامی شهر- شهرداری– سازمان حمل و نقل- فرماندهی نیروی انتظامی- پلیس راهور- تعاونی تاکسیرانی و پایانه حمل و نقل ظرف مدت یک هفته در محل فرمانداری برگزار تا جهت تحقق امر فوق اقدامات مقتضی انجام پذیرد .

جلسه ۲۰ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۲۲/۳/۹۸

– نامه شماره ۱۱۷-۹-۹۰ مورخ ۲۶/۲/۹۸ سازمان حمل و نقل درخصوص بررسی جزئیات بودجه سال ۹۷ سازمان حمل و نقل قرائت ، شورا مقرر میدارد جزئیات به پیوست بیلان در تاریخی که بر اساس قانون مقرر گردیده به شورا ارجاع تا تصمیم گیری شود . یاد آور می گردد بودجه پیشنهادی سازمان طی نامه شهرداری بشماره ۶۸۴ مورخ ۲۴/۱/۹۸ به شورا ارسال و در تاریخ ۳۱/۱/۹۸ در دستور کار قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید  .

جلسه ۲۱ فوق العاده    تاریخ جلسه : ۲۸/۳/۹۸

– نامه شماره ۱۵۰/۱۰۰۷۴/۹۷ص- ۱۹/۱۲/۹۷ آب و فاضلاب درخصوص اصلاح و توسعه تاسیسات شبکه های آب و فاضلاب با بهره مندی از تبصره ۳ ماده واحده قانونی ایجاد تسهیلات برای طرح های فاضلاب و بازسازی شبکه های آب شهری مصوب مجلس شورای اسلامی و شورای اقتصاد ( ماده هفت ) ، شورا پس از بحث و بررسی و تبادل نظر های فراوان با اکثریت آرا مقرر میدارد که نیازمند کارشناسی و اعلام نظر در جلسه ای که اختصاصا بهمین منظور در شورا در اولین فرصت کاری برگزار می گردد تصمیم گیری شود و به شهرداری و اداره آب و فاضلاب جهت اجرای موارد پیشنهادی ارائه شده از سوی اداره فوق الذکر منعکس گردد .

جلسه ۲۳ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۵/۴/۹۸

– نامه شماره ۵۹۰۳- ۱/۴/۹۸ شهرداری درخصوص ممیزی املاک قرائت ، با توجه به ابهامات به وجود آمده در راستای فرایند ممیزی که نسبت به املاک انجام شده ادامه و استمرار این اقدام را منوط به گزارش مبسوط و جامع توسط شهرداری نسبت به عملکرد ممیزی انجام پذیرفته و درآمد حاصله از ممیزی انجام شده به شورا اعلام تا جهت باقیمانده پرونده ها شورا تصمیم لازم را اتخاذ و اعلام نماید .

جلسه ۲۵ فوق العاده   تاریخ جلسه : ۱۵/۴/۹۸

– نامه شماره ۶۱۶- ۱۱/۳/۹۸ اداره ورزش و جوانان درخصوص مساعدت به هیات کاراته قرائت ، شورا با عنایت به مساعدت های قبلی درخصوص خرید تشک به میزان ۴۰ تخته و واگذاری آن به هیات کاراته همچنین مساعدتهای مالی تا سقف ۰۰۰/۰۰۰/۵ تومان به هیات فوق مقرر میدارد در راستای مرمت و بازسازی فضای سبز – سرویس بهداشتی سالن شهدا ، توسط مسئولین عمرانی ، فضای سبز و خدمات بازدید و پس از بررسی نتیجه را جهت تصمیم گیری در راستای اقدامات آتی به شورا منعکس نماید .

– نامه شماره ۲۰۴/ ۵۷۰ – ۲۷/۳/۹۸ هیات ژیمناستیک درخصوص مساعدت قرائت ، شورا مقرر میدارد شهرداری با همکاری هیات ژیمناستیک تا سقف پنج میلیون تومان نسبت به خرید تشک و واگذاری به هیات مذکور از ردیف اعتباری ۳۶۰۲۰ اقدام و ضمن دریافت رسید نتیجه را به شورا گزارش نمایند .

جلسه ۷ عادی    تاریخ جلسه : ۱۹/۴/۹۸

– نامه شماره ۶۸۷۳- ۱۳/۴/۹۸ شهرداری درخصوص زمین چمن مصنوعی شرق و شهدای کوثر قرائت ، شورا مقرر میدارد کلیه اماکن ورزشی که متعلق به شهرداری می باشد ، چمن مصنوعی جنب سوئیت چهارفصل- چمن مصنوعی شهدای کوثر ( شهرک شهید رجائی جنب کانون پرورش فکری )- سالن ولیعصر «عج»- چمن مصنوعی مسکن مهر و چمن مصنوعی پارک جزیره بر اساس آئین نامه مالی شهرداری از طریق مزایده اقدام ضمن اینکه نحوه واگذاری به افراد قبلا جهت اطلاع به شورا اعلام گردد .

جلسه ۲۹ فوق العاده    تاریخ جلسه : ۲/۵/۹۸

– نامه شماره ۷۷۶۳- ۲۵/۴/۹۸ شهرداری درخصوص سرویس مدارس قرائت ، شورا پس از بحث و بررسی فراوان پیرامون افزایش هزینه سرویس مدارس بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان حمل و نقل با نرخ مسیرهای زیر ۵/۳ کیلومتر از ۷۰ هزار تومان به ۸۵ هزار تومان و سرویس دهی مسیرهای بالای ۵/۳ کیلومتر از ۷۵ هزار تومان با ۱۵ هزار تومان افزایش به ۹۰ هزار تومان ، همچنین هزینه ساماندهی برای شرکت در سرویس مدارس به ۳۰ هزار تومان و برای سازمان نیز بدون هیچ افزایشی به همان مبلغ ۳۰ هزار تومان قبلی خود باقی بماند نظر موافق دارد .

جلسه ۹ عادی    تاریخ جلسه : ۵/۵/۹۸

–  نامه شماره ۳۳۶۴/۱/۸۶۵۳- ۲۹/۴/۹۸ فرمانداری در خصوص تجلیل از خبرنگاران قرائت، شورا با پرداخت مبلغ تا سقف ده میلیون تومان جهت تجلیل از خبرنگاران به مناسبت هفته خبرنگار منوط به برگزاری مراسم از سوی شورا و شهرداری. نظر موافق اعلام و مقرر    می دارد کلیه مراسم زیر نظر شورای اسلامی و شهرداری هدایت گردد

جلسه ۳۰ فوق العاده  تاریخ جلسه : ۹/۵/۹۸

– نامه شماره ۸۳۷۷- ۵/۵/۹۸ شهرداری درخصوص تخفیف ۳۰ درصدی تعرفه عوارض و بهای خدمات ۹۸ قرائت ، شورا پس از بحث و بررسی فراوان در راستای گسترش فعالیتهای عمرانی و جذب منابع مالی بیشتر با پیشنهاد شهرداری مبنی بر تخفیف ۳۰ درصدی بهای عوارض به مدت دو ماه بصورت شناور درخصوص پرونده هایی که عوارض ساختمانی مربوط به صدور پروانه و عوارض مربوط به ماده ۱۰۰ نظر موافق اعلام میدارد . ضمنا شهرداری یکماه قبل از شروع فعالیت درخصوص تخفیف طی نامه ای به شورا اعلام و از طریق رسان ها و نصب بنر جهت آگاهی عموم شهروندان در نقاط مختلف شهر اقدام نماید .

– نامه شماره ۸۴۵۶- ۵/۵/۹۸ شهرداری درخصوص مجوز خرید آسفالت توپکا قرائت ، شورا با توجه به درخواست شهرداری مبنی بر خرید آسفالت توپکا از آنجائیکه سقف ردیف بودجه مرمت و زیرسازی آسفالت شهر به پایان رسیده با توجه به اهمیت موضوع و نیاز مبرم مناطق شهر به انجام آسفالت با صدور مجوز جهت انجام هزینه کرد از محل علی الحساب تا سقف ۰۰۰/۰۰۰/۶۰۰/۲ ریال نظر موافق اعلام میدارد .

جلسه ۳۱ فوق العاده  تاریخ جلسه : ۱۹/۵/۹۸

– نامه شماره ۹۰۷۴- ۱۴/۵/۹۸ شهرداری درخصوص مجوز علی الحساب جمع آوری زباله قرائت ، شورا با عنایت به مصوبه شماره ۳۰ فوق العاده مورخ ۹/۵/۹۸ با پرداخت مبلغ پانصد میلیون تومان از ردیف علی الحساب درخصوص حمل زباله های شهر نظر موافق اعلام میدارد .

– نامه شماره ۸۶۱۳- ۷/۵/۹۸ شهرداری درخصوص طرح تفصیلی خیابان هشتم محرم قرائت ، شورا با عنایت به تخریب و هزینه زیاد اجرای خط پروژه خیابان ۱۲ متری در طرح پیشنهادی طرح هادی و برابر نظر و استعلام صورت گرفته از مشاور طرح طی نامه شماره ۲۵۹۶- ۳۶۸۶ مورخ ۱۰/۱۰/۹۶ که تاکید بر حذف خط پروژه مذکور تا خط ارتباطی با خیابان هشتم محرم بوده همچنین پیشنهاد شهرداری مبنی بر اصلاح شبکه معابر در نقطه مذکور در طرح تفصیلی ، لذا با توجه به توضیحات ارائه شده شورا با اقدامات فوق در خیابان برابر طرح تفصیلی ارائه شده از جانب شهرداری نظر موافق اعلام میدارد .

جلسه ۳۲ فوق العاده      تاریخ جلسه : ۲۰/۵/۹۸

– نامه شماره ۹۱۹۷- ۱۵/۵/۹۸ شهرداری درخصوص باقیمانده پلاک عمران مسکن قرائت ، شورا در راستای احقاق حقوق شهرداری و با عنایت به لایحه عوارضی مصوب برای سال ۹۸ ضمن لحاظ نمودن جمع موارد و وضع موجود شهرداری و توافق با عمران مسکن همچنین کارشناسی بعمل آمده توسط شهرداری با اخذ حداقل ۱۴ قطعه پلاک و واگذاری اسناد مربوطه در حداقل زمان ممکن در خزرشهر جنوبی نظر موافق اعلام میدارد .

جلسه ۳۸ فوق العاده     تاریخ جلسه : ۹/۶/۹۸

– نامه شماره ۹۷۲۶- ۲۴/۵/۹۸ شهرداری درخصوص عدم اعتبار کافی ردیف ماده ۱۷ قرائت ، شورا با تخصیص مبلغ بیست میلیون تومان از محل علی الحساب جهت مساعدت ماده ۱۷ نظر موافق اعلام میدارد تا بعد از پرداخت در متمم بودجه پادار گردد .

– نامه شماره ۱۰۲۶۹- ۳/۶/۹۸ شهرداری درخصوص ریز هزینه پروژه های عمرانی قرائت ، شورا با توجه به راکد ماندن کارهای عمرانی در شهر و مراجعه مکرر شهروندان در موارد ذیل آبرو وسط ، جوی آب ، زیرسازی و آسفالت با تخصیص مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۲۶ ریال و پیاده روسازی مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱۱ ریال و روشنائی مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال و رنگ آمیزی ترافیکی مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال از محل علی الحساب نظر موافق اعلام تا بعد از انجام در متمم بودجه پادار گردد ( ضمن هماهنگی با اعضا شورا درخصوص جانمائی ) .

– نامه شماره ۹۴۲۷- ۲۰/۵/۹۸ شهرداری درخصوص ارزیابی و فروش ویلای ۹۲۹ خزرشهر جنوبی قرائت ، با توجه به اینکه ویلای فوق در قبال عوارض های متعلقه در فرایند ساخت و ساز به شهرداری واگذار و عواید آن می باید در بخش عمرانی هزینه گردد ، لذا شورا با عنایت به کارشناسی بعمل آمده در طی چندین مرحله با فروش ویلای واقع در خزرشهر جنوبی با قیمت پایه ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۶۰ ریال از طریق آگهی و مزایده تظر موافق اعلام و مقرر میدارد پنجاه درصد مبلغ فروش ویلا در ساختمان اداری- تجاری و پارکینگ شهرداری و مابقی در سایر پروژه های عمرانی شهر هزینه گردد .

جلسه ۴۱ فوق العاده    تاریخ جلسه : ۲۰/۶/۹۸

– نامه شماره ۵۵۲/ ش- ۱۶/۶/۹۸ ثبت شورا با موضوع درخواست اهالی پشت هلال احمر درخصوص مشکلات خیابانها و کوچه های منطقه فوق قرائت ، شورا مقرر میدارد شهرداری با توجه به اولویت های عمرانی در دست اقدام ، ضمن ارجاع درخواست فوق به شهرداری ترتیبی اتخاذ گردد تا نسبت به پیشنهادات ارائه شده منطقه ، که از نواحی محروم شهر می باشد ضمن در نظر گرفتن اولویتهای پیشنهادی اقدام مقتضی صورت پذیرد

جلسه ۴۲ فوق العاده      تاریخ جلسه : ۲۳/۶/۹۸

– نامه شماره ۸۲۲۹-۱/۵/۹۸ شهرداری درخصوص تامین اعتبار از محل منابع داخلی جهت اجرای پروژه روکش آسفالت خیابان شهید بهشتی که طی قرارداد تنظیمی با شرکت پیشروان کوثر خزر و صورت وضعیت تائید شده توسط واحد فنی به مبلغ ۳۹۵/۶۰۵/۲۵۳/۲ ریال برآورد شده بود که مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۵۰/۱ ریال آن تخصیص یافته و مبلغ ۸۸۰/۴۲۹/۴۰۶/۱ ریال با محاسبه ارزش افزوده می بایست از منابع داخلی تامین کرد همچنین از پروژه دیوار حفاظتی از کل قرارداد با شرکت فر عمران شهر به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۷۵۰/۱ ریال تخصیص یافته بود و طی صورت وضعیت ارائه شده مبلغ ۸۲۴/۹۲۹/۲۴۶ ریال می بایست پرداخت از منابع داخلی تامین می شد ، لذا شورا با توجه به توضیحات ارائه شده همچنین کسری بودجه این پروژه ها و به دلیل عدم اعتبار در بودجه مجوز علی الحساب از دو پروژه فوق را صادر تا شهرداری برابر ضوابط و مقررات در متمم بودجه پادار نماید .

– نامه شماره ۵۶۶/ش-۲۱/۶/۹۸ ثبت شورا درخصوص درخواست عضو شورا در پیرامون نحوه استفاده از فضای ورزشی متعلق به شهرداری قرائت ، شورا پس از بحث و بررسی فراوان و رفع ابهامات بوجود آمده درخصوص واگذاری زمین ورزشی مقرر میدارد شهرداری به استناد مصوبات قبلی از طریق مزایده با رعایت ضوابط و مقررات قانونی اقدام لازم را بعمل آورد .

۱۲ عادی       تاریخ جلسه : ۳۰/۶/۹۸  جلسه

– نامه شماره ۱۱۶۹۰- ۲۵/۶/۹۸ شهرداری درخصوص درخواست ستاد مردمی اربعین موکب خدام الحسین (ع) خطه مبارک مبنی بر مساعدت به کاروان و انتقال خادمین به کربلای معلی قرائت ، شورا جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات مناسب به زائرین امام حسین (ع) درجهت تهیه یکدستگاه اتوبوس و همچنین برپائی موکب خدام الحسین (ع) جمعا با پرداخت سی میلیون تومان از محل علی الحساب نظر موافق اعلام میدارد تا برابر ضوابط و مقررات در متمم بودجه پادار گردد .

جلسه ۴۳ فوق العاده  تاریخ جلسه : ۳/۷/۹۸

–  نامه شماره ۱۱۹۹۵- ۲۸/۶/۹۸ شهرداری در خصوص همسان سازی تابلوهای بازار موسوی قرائت شورا با عنایت به بند ۲ از مصوبه ۳۸ فوق العاده جلسه ای با حضور نماینده شورا در کمیسیون عمران ، مسئولین ذیربط شهرداری و پیمانکار پروژه مربوط برگزار و پس از رفع شبهات بوجود آمده ، مقرر گردید ضمن پرداخت مابقی هزینه های انجام شده بر اساس قرارداد فی مابین ، جهت ادامه کار از بازاریان و اصناف مربوط بازار موسوی دعوت تا اقدامات بعدی انجام پذیرد .

 

درباره ی روابط عمومی شورا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *