سرخط خبرها
خانه / آرشیو اخبار / شورای اسلامی شهر فریدونکنار عید سعید فطر را به ساحت مقدس امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و همه مسلمانان جهان بویژه مردم ولایتمدار فریدونکنار و خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران تبریک گفته و قبولی طاعات و عبادات آنها را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

شورای اسلامی شهر فریدونکنار عید سعید فطر را به ساحت مقدس امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و همه مسلمانان جهان بویژه مردم ولایتمدار فریدونکنار و خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران تبریک گفته و قبولی طاعات و عبادات آنها را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

((اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت))

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی در میعادگاه فطر به پایان میرسد و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت ، امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدوده و جلالی دوباره می بخشد .

روز فطر پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک‏ها و لبخندها، رحمت‏ها و انتظارها، عفوها و استغفارها، پایان هنگامه‏ های افطار، لحظه ‏های مناجات با خدا، و آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن و ترنمّی برای بازیافتن خودِ گمشده ی انسان است؛ عید فطر ، عید زیبائیهای معنوی ، عید بشارتهای الهی و روز خوب مهربانیهای خداست.

شورای اسلامی شهر فریدونکنار این عید خجسته را به ساحت مقدس امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و همه مسلمانان جهان بویژه مردم ولایتمدار فریدونکنار و خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگران تبریک گفته و قبولی طاعات و عبادات آنها را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

“روابط عمومی شورای اسلامی شهر

درباره ی روابط عمومی شورا

همچنین ببینید

نشست با بازاریان

نشست صمیمی اعضای شورای اسلامی شهر ،آزادی کناری شهردار فریدونکنار،بمنظور هماهنگی و تبادل نظرات در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *